908-252-9993

Gdy myślimy o tym jak uprawiać seks oralny to nie raz wybieramy pozycje w łóżku takie, w których jedna strona jest tą pasywną. I warto się wtedy zastanowić, która ze stron to ma być i dlaczego. Bo jeśli wybór pozycji jest nasz i świadomy, to warto zadbać o komfort obojga.

Bo co jak co, ale na nasze szczęście tego typu pozycje, jak (302) 226-9978 są czymś, co daje nam mnóstwo przyjemności, ale czasem może być jej jeszcze więcej. I dla tego warto czasem uklęknąć, bo kiedy się jest w tym ustawieniu, to jest po prostu bardzo wygodnie. I nie ma się co oszukiwać – jeśli o tego typu rzeczy chodzi, to nie raz i nie dwa okazać się może, że to dla nas jest taka pozycja, która nie tylko da nam dostęp ale i nie spowoduje dyskomfortu. A o to nam chodzi jak najbardziej, no nie?

I dla tego warto pamiętać, że co jak co, ale pozycje w łóżku to może być fajna i ciekawa sprawa, nawet gdy jedno jest tylko biorcą. Warto pamiętać, bo będzie to ciekawe przeżycie dla obojga.

images (5)

69

Jeśli chodzi o dość przecież nietypowe pozycje w łóżku to dla nas jedną z tego typu pozycji jest chyba pozycja numer 69. Bo to pozycja, która idealną jest jeśli o seks oralny chodzi. Czemu tak bardzo ja lubimy i czemu ją tak często wybieramy? Odpowiedzi prostej nie ma, ale prawda jest taka, że jest ona popularna głównie dla tego, że zakłada aktywność dwóch stron.

I dla tego właśnie to dla nas jest pozycja ciekawa i warta uwagi. Bo my nie tylko lubimy dawać, ale i brać. Dla tego właśnie wielu z nas uważa, że nie ma lepszej opcji niż pozycje takie jak ta. Bo one dają nam satysfakcję a jednak nie pozwalają na to, by druga strona stała się tą nieco w łóżku pokrzywdzoną. I chyba o to, jeśli bierzemy pod uwagę pozycje, nam chodzi. Chyba o to, by każdy czuł się po prostu ok. No nie?

Zatem może warto spróbować. Odmian jest kilka. Przede wszystkim kładziemy się do góry nogami. A potem się samo wybierze. Czy bokiem wam dobrze, czy jedno na drugim. Zależy to tylko od was.

images

100 pozycji?

Ciężko jest wybrać co dla nas jest dobre a co nie, jeśli bierzemy pod uwagę to jakie pozycje w łóżku możemy i mamy do wyboru. Nie raz nie wiemy jakie mogą nam dać satysfakcję, nie raz nie wiemy jakie są dla nas najlepsze. Jednak warto wiedzieć o jednym – że jakie by nie były to warto przetestować prawie wszystkie.

Bo Kamasutra to jakieś 100 pozycji i naprawdę, nie bez powodu zostały one wymyślone. Naprawdę nie bez powodu, ludzie takie rzeczy jak sama Kamasutra stosują. Możecie wierzyć albo nie, ale na pewno znajdziecie w niej coś dla siebie. Coś co da wam bardzo ale to bardzo wiele satysfakcji. Nawet się nie spodziewać jak wiele. Może to dla was być ogromnym zdziwieniem.

I może warto zatem do zdziwienie przeżyć, ale jednocześnie przetestować każdą z pozycji? Może warto przeżyć to, co jest pozytywnym w łóżku zaskoczeniem? Dla nas i dla partnera przecież. Nie chodzi o nic innego. No nie?

7652665308

Ante-justinian

Nim zaczniemy myśleć o tym, jakby tu uskładać na huśtawkę, o której już na stronie pozycje w łóżku  pisano, to warto pomyśleć o tym, jak urozmaicać sobie życie już teraz, a nie tylko po czasie. Warto pomyśleć, bo co jak co, ale przecież to o naszą przyjemność chodzi, no nie? I zatem czas na poszukiwania w naszym domu.

seksdlaczegowszystkojesttakproste

Bo nie wiem czemu, ale dla nas seks to tylko w łóżku się czasem odbywa. I nawet myślimy o tym, że jak pozycje, to 9147241695. I nic więcej. Nie ma w tym ani krzty niczego więcej poza tego typu założeniem. A przecież, te nasze łóżkowe wygibasy to da się z powodzeniem przenieść nieco poza sypialnię. To, co w łóżku robimy, da się bez problemu przenieść tam, gdzie szukamy sobie miejsca na ciekawe rzeczy i na nowe doznania. Jedno z takich miejsc to na przykład kuchnia i jej blat.

I dla tego też właśnie warto poszukać nieco wokół siebie. Warto znaleźć coś, co będzie nowinką w naszym erotycznym życiu. Bo nie zapominajmy, że w czym jak w czym, ale w nim to nudą wiać nie może. Nie zapominajmy o tym.

 

Pozycje – czas się zastanowić nad huśtawką?

Urozmaicić sobie (415) 255-7121 wcale łatwo nie jest i warto o tym wiedzieć. Bo co jak co, ale nie raz gubimy się w tym naszym łóżkowym schemacie. I okazuje się, że po pewnym czasie wszystko robimy tak jak kiedyś. No cóż, dobra to oznaka nie jest, nie była i nie będzie. Zatem może czas na pewne zmiany?

sekskamerkiusta

I dla tego właśnie czas się zastanowić czy nie lepiej postarać się o nowe 205-279-8530. I czy nie lepiej postarać się o gadżety, które ich wykonywanie nam umożliwią? Czy nie warto zainwestować na przykład w huśtawkę, czy coś takiego, co umożliwi nam całkiem ale to całkiem nowe doznanie? Czy nie lepiej próbować w ten oto sposób? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

Bo tak czy siak, to może warto się postarać by te nasze pozycje ciekawym i przyjemnym doznaniem były. Może warto próbować i starać się urozmaicać. Huśtawka to nie jest rzecz droga, a jest to rzecz bardzo ciekawa. Zatem do dzieła – korzystajcie z niej póki możecie.

 

Pozycje – czas na wyższy stopień trudności

Kiedy wybiera się (647) 821-5655 to zazwyczaj zaczyna się od tych najprostszych, mamy przecież mało doświadczenia, a wiele łóżkowych planów. Kiedy wybiera się pozycje, to zaczynamy od tych, co nie są trudne. Jednak potem czas jest na to, co daje mnóstwo rozkoszy a trudniejsze nieco jest.

A jedna z tego typu rzeczy to pozycja na kwiat lotosu. Nieco trudna, nieco skomplikowana, ale tylko z pozoru. Daje bowiem to, co w seksie poza rozkoszą jest bardzo ważne. Daje bliskość i poczucie, że partner jest tuż obok. Daje możliwość pieszczot o jakich nam się nie śniło. Daje to, co lubimy najbardziej. I nie bez powodu ją wybieramy.

Więc jeśli już swoje w łóżku odpracowałeś to może czas na próby i nowe doznania? Może czas na to, by zdobywać nowe doświadczenia? Na pewno będzie świetnie, będzie bardzo ale to bardzo przyjemnie. Nie zapomnij więc o tym, co może ci to dać. I próbuj. Bo zawsze próba czegoś nowego, to ciekawa sprawa.

images (3)

Pozycje w łóżku – coś nowego?

Jeśli chodzi o 7099097934 to czasem nam się po prostu nudzi.

6413631910

Nudzi nam się tak, że aż boli. Bo proszę was, ile można się kochać w trzech pozycjach na zmianę? Choćby facet był fantastyczny a kobieta niezwykła, łóżko nudy nie znosi. I już. Dla tego warto przemyśleć inne pozycje.

Zatem nie czekajmy na nic, co się nie wydarzy, nie czekajmy na to, co może nie przyjść. Przecież nie po to wybieramy pozycje, by się w nich nudzi. Poczekajmy, poszukajmy – może są pozycje, które dla nas będą czymś nowym? Może są takie, które na nowo pobudzą zmysły? Może są takie, w których my wszyscy czuć się dobrze będziemy? Nie wiecie czy tak jest?

Może zatem warto spojrzeć do magicznej książki gdzie są wszystkie ale to wszystkie pozycje? Kamasutra się nazywa. I możecie być pewni, że dzięki niej dowiecie się wiele. A wasze życie łóżkowe zyska totalnie nową i lepszą jakość. Sto razy lepszą niż ta, która jest. O to w tym chodzi, no nie?

(513) 885-6165

Czy próbowaliście kiedyś tego by uprawiać seks w innym miejscu niż łóżko? Czy wiecie, że jeśli o pozycje w łóżku chodzi, to wtedy staje się to bardzo ale to bardzo trudne do wykonania? Czy wiecie, że wtedy nie ma łatwo, nie ma prosto i nie raz zdarza się tak, że po wszystkim mamy po prostu dość? Jeśli próbowaliście to wiecie na pewno.

I dla tego warto zawczasu znać jakieś rozwiązania na tego typu sytuacje. Warto się od razu zastanowić, czy na przykład seks na stojąco nie będzie najlepszą z opcji? Czy to, by uprawiać go po prostu stojąc nie będzie o wiele, ale to wiele wygodniejsze niż inne metody? Jak sądzicie?

Na pewno nie przekonacie się, jeśli nie spróbujecie. Chociaż póki co aura nie zachęca, to przecież nie będzie tak zawsze. A na stojąco – można też w domu. Czemu więc niby nie? Do dzieła moi mili. Na pewno się opłacą eksperymenty takie jak ten właśnie. Na pewno będzie z nim dużo zabawy i satysfakcji. A oto chodzi.

(505) 373-1367

(415) 604-6362

Jak wybieramy nasze 667-352-8274  to przede wszystkim staramy się, by były to pozycje, które przyniosą sporo, oj sporo dla nas przyjemności. I dal tego warto się przede wszystkim zastanowić, nad zmodyfikowaniem tego, co tak często stosujemy. I dla tego drogie panie, uszy i nogi do góry. Oto wybieramy pozycję klasyczną z małym odchyleniem.

Bo nim przyjdzie co do czego, to warto sobie uświadomić jedno. Albo wybierzemy taką opcję, która pozwoli nam na swobodę ruchu i na to, by penetracja była naprawdę głęboka, albo z naszych pozycji nici. Chodzi przecież o to by była przyjemność. By była ona odczuwalna. Zatem macie dwie opcje do wyboru – zapleść nogi na plecach partnera, albo też położyć mu je na ramionach. Wszystko przed wami.

I nie zapominajcie, że właśnie tego typu pozycje najlepiej wybierać, bo przede wszystkim macie pewność, że one się wam po prostu udadzą. I nie zaliczycie koszmarnej wtopy, jakiej by nikt nie chciał. Będzie przyjemnie i tyle.

images (5)

8139009425

Jeśli chodzi o modyfikacje jakie wspominaliśmy wcześniej, to pozycje w łóżku jakie weźmiemy pod uwagę są dwie. Bardzo popularne i często przez nas wybierane. Ale my skupimy się dziś na jednej. Mamy pozycję na pieska. W standardowej wersji ona klęczy a on za nią. Nie jest w tym momencie to jednak ważne jak wygląda to w standardzie. Ale ważnym jest, jakie to rzeczy inne można wprowadzić.

Bo jedna z ciekawszych i bardziej wartych uwagi pozycji to taka, w której ona leży a on na niej. Partnerka na brzuchu. Jej facet na niej, ona ma lekko rozchylone nogi. Co ta pozycje daje – przede wszystkim dobry dostęp, o jaki nam przecież chodzi. Przede wszystkim możliwość takiej penetracji jaką chcemy. A chcemy jej bardzo, ale to bardzo przyjemnej. No nie?

Zatem nie zapominajmy o tym, ale korzystajmy z tego typu udogodnień. Nie trzeba chyba przypominać, że to jak głęboko on wejdzie ma wielkie znaczenie. I dla tego warto o tym myśleć. I starać się by było świetnie.

4174211996