(614) 949-9955

Informujemy, że Prezes firmy Pan Jan (Janusz) Z. nie uregulował rozliczeń ze swoimi pracownikami i współpracownikami (zaległe wypłaty, PIT-y i Świadectwa pracy).

Przestrzegamy przed nawiązywaniem jakichkolwiek relacji handlowych z w/w osobą.

Zajmujemy się systemami sterowania oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi w budynkach użyteczności publicznej (biura, hotele) oraz w domach prywatnych. Dla każdego klienta przygotowujemy ofertę indywidualną, starannie dopasowaną do potrzeb.

Jesteśmy dystrybutorem osprzętu sterującego marki Cooper Industries. Wyposażenie to jest jednym z najlepszych na świecie. Jego podstawowym wyróżnikiem i atutem są podzespoły, z jakich jest zbudowane oraz bardzo wysoka jakość montażu a co za tym idzie - niezawodność.

BMS - zarządzanie budynkiem W większości nowo budowanych budynków już na etapie projektowania przewiduje się system BMS HMS - inteligentny dom HMS (z ang. Home Management System) czyli zarządzanie energią w budynkach, często określane mianem Dom inteligentny
Świetlówki "Dark spot free" W swojej ofercie mamy systemy oświetlenia pośredniego w technice "Dark spot free" Oświetlenie LED Diody świecące LED są przyszłością oświetlenia.
Ich niezaprzeczalne zalety powodują ze mimo wysokiej ceny (jeszcze) bardzo szybko trafiają pod "strzechy"
Galeria Nasze systemy zainstalowane są w różnych miejscach; hotelach, salach bankietowych itp. Zobaczcie sami!

Strona w rozbudowie